Ravnatelj: BORIS MUŽAR

Pomočnica ravnatelja: BERNARDA STARAŠINIČ

Svetovalne delavke: MARGARETA ANDRIŠEVIĆ

                                    MOJCA FRANKOVIČ

                                    SLAĐANA ADAMOV

Specialna in rehabilitacijska pedagoginja: URŠKA ŽUNIČ

Računalnikarica: KARMEN GOLOBIČ

Knjižničarka: DAMJANA ROŽMAN

Računovodkinja: MAJA PLAVEC LEVAI

Knjigovodja: MARINKA ŽUNIČ

Tajnica: VLADKA SCHWEIGER

Profesorji oziroma učitelji razredniki

ODDELČNA SKUPNOST PRIIMEK IN IME UČITELJA/UČITELJICE
1. a Alenka Mravinc/Ana Plut
1. b Marija Grahek/Tjaša Žunič
1. c Helena Jelenič/Mojca Stojanov
2. a Zlata Vranešič
2. b Katja Kocjan Plut
2. c Jerneja Simčič
3. a Maja Nemanič
3. b Nevenka Jankovič
3. c Teja Svetelšek
4. a Jožica Šterbenc
4. b Martina Vogrinec
4. c Lina Zupančič
5. a Andreja Vraničar
5. b Barbara Pezdirc
5. c Katja Žagar
6. a Darinka Gorše
6. b Romana Kočevar
6. c Antonija Papež
7. a Nada Zupanič
7. b Palmira Šašek
7. c Eva Starašinič
8. a Urška Petric
8. b Tanja Pavlakovič
8. c Zdenka Vrtin
9. a Matejka Skrbinšek
9. b Darjan Grudnik
OPB 1. a, b; 5. a, c Nina Mržljak
OPB 1. c, 2. a, 5. b Urška Petric, Iva Schweiger, Simona Laknar Strahinić
OPB 2. b, c Darjan Grudnik, Darinka Gorše, Barbara Pezdirc, Ana Plut
OPB 3. a, b, c Matejka Skrbinšek, Iva Schweiger, Miha Movrin
OPB 4. a, b, c Darjan Grudnik, Katja Žagar, Simona Laknar Strahinić
UČITELJI, KI NISO RAZREDNIKI
Mihaela Filak, Jože Hudelja, Simona Laknar Strahinić, Irma Oblak, Natalija Orlič, Rok Peteh, Iva Schweiger, Boris Starašinič, Mateja Žuželj
UČITELJI, KI NA ŠOLI DOPOLNJUJEJO DELOVNO OBVEZNOST
Judita Ilenič (GUM) Alexandra Kočevar (izbirni predmet nemščina)
Miha Movrin (OPB) Vesna Marter (DSP socialni pedagog)
SPREMLJEVALKA UČENCEV       Slađana Adamov
ROMSKA POMOČNICA                Angelca Hudorovac
  • Tehnični delavci
Hišnik Milan Butala
Kuharji Marko Matotek
  Marija Cvitkovič
  Brigita Jurejevčič
Liljana Medle
Čistilke Marjana Lujić
Zvonka Jurejevčič
Majda Veselič
Albina Jerman
Zulejha Hrnjica
Dostopnost