V torek, 8.5.2018, je bilo v ŠC Loka atletsko tekmovanje. Tekmovali so učenci iz naslednjih šol: OŠ Vinica, OŠ Dragatuš, OŠ Loka, OŠ Mirana Jarca, OŠ Belokranjskega odreda Semič, OŠ Podzemelj in OŠ Metlika. Športni pedagogi so bili sodniki in merilci v posameznih disciplinah, učenci srednje in osnovne šole Loka so pomagali pri izvedbi tekmovanja.

Seznam in rezultati učencev na občinskem tekmovanju v atletiki :

1.     Štrucelj Vito 5. a 7. mesto/51,24/300m/
2.     Bubnjić Maks Žan 5. a 9. mesto/ 53,24/300m/
3.     Schweiger Anton Bor 5. b 8. mesto/33,22m /vortex
4.     Strmec Blaž 5. b 11. mesto/26,87m /vortex
5.     Peteržinek Filip 5. b 10. mesto/53,61/300m/
6.     Gregorčič Nik 5. c 7. mesto/377 /dalj
7.    Lozar Lana 6. a 4. mesto/8.87/60m
8.     Ferfolja Alex 6. a 5. mesto /8,90 /60m
9.    Dajčman Teja 6. a 1. mesto/47,15/300m, 1. mesto štafeta
10.  Žafran Luka 6. a 6. mesto/38,09m /vortex
11.  Ilinčić Aleks 6. b 9.mesto/ 2:11,54/600m
12.  Simonič Žan 6. b 7. mesto/33,62/vortex
13.  Mavsar Jože Rok 7. a 8. mesto/51, 16/ 300m
14.  Adlešič Luka 7. a 7. mesto/ 2: 00,14/600m
15.  Kunič Bor 7. a bolan
16.  Mavsar Eva 7. a

1. mesto daljina /442/

1. mesto – štafeta

17.  Šoštar Rožič Klemen 7. a 5.mesto/ 39,64/ vortex
18.  Ilinčić Nives 7. b (1.) 52,18/ 3. mesto/300m
19.  Vogrinec Maj 7. b 10. mesto/46,13/300m/ 2. mesto štafeta
20.  Škulj Anita 7. b bolezen
21.  Grabrijan Pavše Matej 7. b 3. mesto višina 115
22.  Avguštin Ervin 7. b 1.mesto/8,20 / 8,14 1. mesto/ 60m
23.  Dražumerič Jean 8. a 7.mesto/44,55 /300m 1. v skupini/
24.  Čufer Loti 8. a 4. mesto/vortex/42,74, 1. mesto štafeta
25.  Škof Jan 8. a 3.mesto/3:14,05/1000m
26.  Matotek Jan 8. b  8.mesto/44,78/300m/3. v skupini/
27.  Vrščaj Marina 8. b 6. mesto/386/ daljina
28.  Muhič Luka 8. b 1. mesto/ 62,72, štafeta 2. mesto
29.  Kavšek Jakob 9. a 5. mesto/4:00,07 /1000m
30.  Grabrijan Pavše Kaja 9. a 1. mesto /8,08, 1. mesto štafeta
31.  Šenica Nik 9. a 4. mesto: 9,33/krogla
32.  Rems Anton 9. b 2. mesto; daljina 474cm
33.  Župančič Andraž 9. b /
34.  Husić Enida 9. b 6. mesto/26,07/ vortex
35.  Ferfolja Mark 9. b 2. mesto 60m / 7,54(7,50), 2. mesto štafeta
36.  Črt Kastelc 9. b 8,00 /60m v skupini 3.mesto/, 2. mesto štafeta

 

Štafeta starejši dečki:

2. mesto     50.50 s

Štafeta starejše deklice:

1. mesto     56,92s

           1. Muhič Luka            1. Eva Mavsar
           2. Črt Kastelc            2. Grabrijan Pavše Kaja
           3. Vogrinec Maj            3. Loti Čufer
           4. Mark Ferfolja            4. Dajčman Teja

 

Učenci z boljšimi rezultati so se uvrstili na področno atletsko tekmovanje, ki bo 22.5.2018 v Novem mestu.

Aktiv športa

Slike:

(Skupno 343 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost